«№ 1» — це останнє вино, яке виробив ще за життя мій дідусь (“Веселий Дідусь”). Вино витримане, напівсолодке червоне.
У складі Вишня, Чорна смородина, Малина, Йошта, Шовковиця. Витримано в дідовому льосі, в скляних 20л. бутлях. Розлито мною у кількості 98 пляшок, не пастеризоване. Неймовірно смачне вино для справжніх поціновувачів.
Приймати обов‘язково охолодженим, в ідеалі зі шматочком льоду в бокалі. Це унікальне вино, саме такого більше не буде. Ніколи. У продажі лімітована партія 98 пляшок по 0,75 ml.
збріджений сік із Вишні, Чорної смородини, Малини, Йошти, Шовковиці